Oferta dla klientów indywidualnych i firm:

Wywóz nieczystości płynnych to bardzo specyficzna i wymagająca dużej wprawy usługa, której świadczeniem zajmujemy się od lat na terenie Zamościa i okolic. Dysponujemy profesjonalnym, sprawdzonym sprzętem, niezbędnym do opróżniania szamb - pojazdy asenizacyjne renomowanych firm, które posiadamy w swojej rozbudowanej flocie samochodowej, są wyjątkowo skuteczne i pozwalają nam na szybkie, fachowe oraz dokładne oczyszczanie kanalizacji z nieczystości płynnych.

Świadczymy usługi asenizacyjne zarówno dla firm jak i dla klientów prywatnych, zamieszkujących Zamość, oraz okolice tej miejscowości.

Obsługujemy:

* Miasto Zamość

* Gmina Zamość

* Gmina Nielisz

* Gmina Sitno

* Gmina Izbica

* Gmina Łabunie

* Gmina Stary Zamość

* Gmina Szczebrzeszyn

Oczyszczamy szamba należące do dużych i małych przedsiębiorstw, czyścimy odpływy kanalizacyjne na posesjach prywatnych oraz na terenach działek ogrodowych - wykonujemy usługi w takich godzinach, aby wywóz zanieczyszczonych płynów nie przeszkadzał w normalnym funkcjonowaniu firm oraz życiu codziennym klientów.

Chętnie podejmujemy dłuższą współpracę z firmami i klientami prywatnymi, a także świadczymy usługi jednorazowe, wywożąc nieczystości dla osób nie korzystających z naszej oferty w sposób regularny.

Wszelkie nieczystości przewozimy do stosownych oczyszczalni - realizujemy usługi zgodnie z normami, ponieważ troska o środowisko naturalne jest dla nas priorytetem.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług asenizacyjnych - dzięki naszej doświadczonej ekipie oraz doskonałym pojazdom Państwa szamba oraz rury kanalizacyjne będą oczyszczane szybko i profesjonalnie bez zbędnych zakłóceń.

W celu zamówienia usługi wywozu nieczystości prosimy o kontakt na podane numery telefonów:

84 616 35 61

513 977 662

504 705 469

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy i jesteśmy przekonani, że możemy Państwu zagwarantować zadowolenie z naszych usług.

Przeraża Cię walka z odpadami? Nie wiesz jak pozbyć się zalegających nieczystości? Proponujemy profesjonalne usługi kanalizacyjne - Pogotowie kanalizacyjne ! Naszą specjalnością jest wywóz nieczystości płynnych oraz udrażnianie zewnętrznych i wewnętrznych instalacji kanalizacyjnych, na terenie miasta Zamość i okolic.

Działamy szybko i skutecznie, co jest zasługą naszego doświadczonego zespołu ekspertów.

Udowodnimy Państwu, że z naszą pomocą pozbywanie się odpadów wcale nie musi być kłopotliwe.

Przyjedziemy pod wskazany adres i rzetelnie wykonamy powierzone nam zadanie. Gwarantujemy niezawodne usługi w atrakcyjnych cenach. Przede wszystkim jesteśmy nastawieni na podjęcie stałej współpracy, ale przyjmujemy też zlecenia jednorazowe. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy do Waszej dyspozycji tak często jak tylko potrzebujecie.

Dysponujemy samochodami asenizacyjnymi marki MAN, Volvo, Kamaz, wyposażonymi w zbiorniki o różnych pojemnościach. Opróżniamy: szamba przydomowe, zbiorniki retencyjne, oczyszczalnie ekologiczne i osadniki przepompowni.